Сите соби се опремени со брачен лежај, приватна бања со џакузи и туш кабина,  софа, климатизација, греење, фен и телевизор со рамен екран со кабловска телевизија.

Нашиот хотел нуди бесплатен безжичен интернет во целиот објект.

Максимални гости: 2

Дополнителни кревети: 1 – По барање.

Бебешко креветче: бесплатно, на барање

Мени