Фамилијарна соба

Сите соби се опремени со брачен лежај и два единични кревети, приватна бања со туш кабина, фотелја за седење, климатизација, греење, фен и телевизор со рамен екран со кабловска телевизија.

Нашиот хотел нуди бесплатен безжичен интернет во целиот објект.

Максимални гости: 4

Дополнителни кревети: 0

Бебешко креветче: бесплатно, на барање

Мени