Трокреветна соба

Сите соби се опремени со три единични кревети, приватна бања со туш кабина, фотелја за седење, климатизација, греење, фен и телевизор со рамен екран со кабловска телевизија.

Нашиот хотел нуди бесплатен безжичен интернет во целиот објект.

Максимални гости: 3

Дополнителни кревети: 1 – По барање.

Бебешко креветче: бесплатно, на барање

Мени